Дистанційку у школах Малинської громади можуть продовжити до кінця тижня

МОН рекомендувало закрити школи до 14 жовтня

Через масовані обстріли, у понеділок, 10 жовтня, учнів Малинської громади перевели на дистанційне навчання. Поки що на три дні, тобто до завтра, 12 жовтня. Втім, начальник управління освіти Малинської міськради Віталій Коробейник каже, що віддалену форму навчання можуть продовжити – мінімум до кінця тижня, тобто до 14 жовтня.

«Міністерство освіти рекомендувало перейти на дистанційку до кінця тижня, але ми прийняли рішення на три дні. Завтра (12 жовтня, – ред.) будемо засідати, аналізувати ситуацію і відповідно, приймати рішення. Так, є всі підстави думати, що діти залишаться на дистанційці до кінця тижня. А далі – вже по ситуації зорієнтуємося», — зазначив у коментарі MALYN.MEDIA Віталій Коробейник.

Що стосується дитячих садочків, то вони також тимчасово працюють з обмеженнями. Батькам дошкільнят рекомендуємо по можливості залишити дітей вдома, а відвідувачам позашкільних закладів — утриматися від відвідувань гуртків.

«Уточню, що садочки не закрилися, там є чергові працівники. Тому, якщо батьки не мають виходу, то можуть все-таки привести дитину. Але, звісно, якщо лише немає інших варіантів. Просимо з розумінням поставитися до цієї ситуації», — підкреслив Коробейник.

10 жовтня ворог знову завдав нищівних ударів у декількох регіонах та столиці. У своєму Telegram міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до керівників ОВА та закладів освіти. Поставив завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу і перейти на дистанційне навчання до кінця поточного тижня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини