За грантові 100 000 євро: на території Коростенської лікарні планують встановити сонячну електростанцію

Планують встановити СЕС, потужністю 250 кВт

Коростень увійшов до переліку українських міст, які стануть енергоефективнішими за підтримки урядів Німеччини та Швейцарії. Зокрема, в рамках проєкту за 100 тисяч євро на території Коростенської центральної міської лікарні встановлять наземну сонячну електростанцію.

Про це повідомила Коростенська міська рада.

«Коростень, Житомир, Івано-Франківськ, Чугуїв, Кременчук, Надвірна, Прилуки відібрані в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та отримають гранти у розмірі 100 000 EUR кожне для реалізації демо-проєктів та заходів з підвищення енергоефективності: термомодернізації громадських будівель; застосування відновлюваних джерел енергії; відновлення критичної інфраструктури», — йдеться у повідомленні.

В рамках реалізації Проєкту у 2024 році на території Коростенської центральної міської лікарні буде встановлено наземну сонячну електростанцію загальною потужністю 250 кВт, яка забезпечить безперебійне надання медичних послуг жителям громади у воєнний час під час дії графіків відключення світла, в тому числі й аварійних.

«Робота СЕС дозволить досягти часткову автономність від загальної мережі постачальника, водночас скоротивши власне споживання електричної енергії та забезпечивши 45% власних потреб. У грошовому еквіваленті це означає, що економія коштів з бюджету громади становитиме близько 1,8 млн грн в рік. Важливо, що встановлення сонячних панелей також допоможе зменшити викиди парникових газів на території громади (СО2 – еквівалент) на 2,6 тонн за весь період роботи станції», — додають у мерії Коростеня.

Плановий термін експлуатації панелей становить 20 років, а термін окупності проєкту – 5 років і два місяці.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини