Дофінансування і затвердження нового старости: у Малині депутати зберуться на сесію

Засідання запланували на 27 вересня

Наступного тижня, 27 вересня, депутати Малинської міської ради о 16:00 в адмінприміщенні зберуться на сесію. У переліку — близько 40 питань.

На сайті мерії вже опублікували деякі проєкти рішень. На голосування буде винесене питання про затвердження старости Нововороб’ївського старостинського округу  — Іванісіка Сергія Миколайовича. Його також додадуть у список членів виконкому.  Колишній староста Володимир Деняченко достроково по стану здоров’я пішов з посади.

Ще з важливого — виділять субвенцію у розмірі 200 тис. грн для сервісного центру МВС, який працює у Коростені. За ці кошти планують придбання нового автомобіля. У пояснювальній записці йдеться про те, що структура потребує дотацій з місцевих бюджетів.

Також внесуть зміни у структури ДНЗ №7 та ДНЗ №9. І затвердять список присяжних.

А ще ось цитата мера «Суспільному Житомир» щодо зарплат у лікарні і дофінансування з міського бюджету — це питання також, зі слів міського голови, мають винести на розгляд депутаів:

«Найближчим часом ми плануємо провести сесію. Попередньо обговорили з депутатським корпусом, що ця сума буде становити 1 мільйон 400 тисяч гривень. В частині співфінансування на заробітну плату, там є також низка інших сум по медичній галузі, що стосується опалення, що стосується господарських витрат. Але, якщо ми говоримо про зарплату, то це в межах 1,4 мільйона гривень».

Нагадаємо, що, за словами екскерівника Гончарука, на зарплати у місяць медикам потрібно щонайменше 4 млн гривень.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини