Вартість корисних копалин на Житомирщині оцінили у 555 мільярдів доларів

В Україні нарахували 19,3 млрд тонн граніту

Загальна вартість корисних копалин України становить 14,8 трильйона доларів. Якщо ж брати окремо до уваги лише Житомирщину, то поклади корисних копалин оцінюють орієнтовно у 555 мільярдів доларів. Наша область — одна з найбагатших в Україні.

Про це йдеться в оцінці Forbes.«Природні ресурси – один із важливих факторів російської військової агресії, який часто залишається поза увагою. Forbes оцінив вартість корисних копалин України у $14,8 трлн», – йдеться в повідомленні.На початок 2005 року ро­звідані запаси оцінювалися в урядових документах як «$150 000 на душу населення, а за оцінками західних екс­пертів – понад $200 000», що відповідало сукупній оцінці $7–10 трлн.


Наразі ж ця сума зросла майже до $15 трлн. Понад 70% загальної суми припада­ють лише на три області – Донецьку, Дніпропетровську та Луганську.

В загальній вартості корисних копалин 62% за­безпечує кам’яне вугілля, 14% – залізна руда, кожен з інших активів – менш як 5%. Загальний обсяг корисних копалин становить 111 млрд тонн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини