Про «Калюжу»: ТОВ «БМ Граніт-У» позивається до Держслужби геології та надр

Хочуть скасувати припис та визнати його протиправним

Товариство з обмеженою відповідальністю «БМ Граніт-У» звернулося до суду з позовом до Державної служби геології та надр України (Центральний міжрегіональний відділ Департаменту державного геологічного контролю) про визнання протиправним та скасування припису.

Про це йдеться в Ухвалі Житомирського окружного адміністративного суду.

Позивач просить зупинити дію припису Центрального міжрегіонального відділу Департаменту державного геологічного контролю Державної служби геології та надр України від 12.08.2021 №1147-14/06 та заборони застосовувати заходи реагування у виді зупинки або анулювання документа дозвільного характеру – спеціального дозволу на користування надрами від 21 листопада 2007 року №4509, у зв’язку із невиконанням ТОВ «БМ Граніт-У» вказаного припису.

Заява мотивована тим, що всупереч тому, що припис наразі оскаржується в судовому порядку, Держгеонадра вже 13.09.2021 з підстав невиконання у встановлений строк припису може ініціювати питання про анулювання документа дозвільного характеру – спеціального дозволу на користування надрами від 21 листопада 2007 року № 4509, що нівелює всю мету даного позову щодо оскарження припису.

Заяву ТОВ «БМ Граніт-У» про забезпечення позову суд задовольнив частково —зупинено дію припису Держгеонадр до набрання законної сили судовим рішенням у даній справі.

В іншій частині заяви — про визнання протиправним та скасування припису —відмовлено.

Детальніше по темі за тегом КАЛЮЖА та на сайті ІнфоМалин.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини