Коростенське лісництво постраждало від рук вандалів

Припускають, що до справи причетні кілька осіб

Вночі невідомі зловмисники завдали шкоди філії «Коростенське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України», пошкодивши інформаційні стенди та в’їзну стелу.

Про це повідомив Столичний лісовий офіс.

Пошкоджені конструкції потребуватимуть відновлення, що потребуватиме додаткових коштів. Ці ресурси могли б бути спрямовані на більш нагальні потреби, такі як розвиток лісництва, підтримка державного бюджету або допомога українським військовим.

За словами представників лісництва, для демонтажу та пошкодження цих конструкцій знадобилася значна фізична сила, ймовірно, кількох людей. Припускають, що акт вандалізму був спланований заздалегідь.

Лісництво вже звернулося до правоохоронних органів з проханням розслідувати цю справу та встановити осіб, причетних до злочину.

«Ми переконані, що правоохоронні органи докладуть усіх зусиль для встановлення особистостей зловмисників. Розслідування вже розпочато, буде ретельно вивчено усі наявні докази. Це служитиме важливим уроком і застереженням для всіх, хто може зважитися на подібні протиправні дії в майбутньому.

Закликаємо громадян бути пильними та повідомляти про подібні випадки руйнування лісової інфраструктури. Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти наші ліси у належному стані. Бережіть ліс та поважайте працю лісівників!» — прокоментували інцидент у Коростенському лісництві.

Читайте також — Прокуратура скерувала до суду позови на міста Житомирщини, які не розробили історико-архітектурні плани

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини