Калюжа: про листування Тетяни Грищенко

Пані Тетяно, вимагайте сатисфакції

Ось її допис у фейсбуці

«Ділюся отриманою інформацією щодо «Калюжі».

Дякую органам виконавчої влади за конструктивну позицію в частині недопущення порушення умов природоохоронного законодавства.

Та звертаюся до Малинської міської ради, в межах повноважень переглянути Договір оренди землі на площу 19,3 га ділянки Городищенської Малинського родовища гранітів від 03.04.2019 року № 58.

Переконана, що спільними зусиллями вдасться зберегти нашу перлину».

Серед позитивного: увага народного депутата до проблеми — завжди добре. Добре закликати місцеве самоврядування діяти в межах своїх повноважень. Житомирська ОВА декларативно на стороні громади.

Що погано: у відповіді Житомирської ОВА є неправдива інформація. Там знайшли договір оренди землі з Малинською міською радою від 03.04.2019 № 58 на площу 19,3001 га терміном дії до 21.11.2027…

Фрагмент відповіді Житомирської ОВА

У 2019 році Малинська міська рада не могла укладати ніяких договорів щодо «калюжної» землі — тоді це була чужа територія.

Але є договір Житомирської ОДА з тим же номером, датою, площею. Такий можна побачити у звіті ОВД.

Фрагмент договору

Це або технічна помилка, або свідомо надана недостовірна інформація за що передбачено відповідальність.

За невиконання законних вимог народного депутата або створення перешкод у його роботі, а так само у разі відмови або ухилення посадових осіб органів державної влади, а також посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування від своєчасного надання на вимогу народного депутата необхідної інформації та документації або подання завідомо недостовірної інформації зазначені посадові особи несуть адміністративну, кримінальну відповідальність, встановлену законом.

Можна це залишити без уваги, але не годиться робити такі підстави народним депутатам. Та це на розсуд депутатки…

Що в цілому.

Депутат Житомирської облради Сергій Диняк мовчить, депутат Житомирської облради Олег Дзюбенко мовчить, міський голова Олександр Ситайло мовчить, депутати Малинської міської ради мовчать (за поодинокими виключеннями). І тут кожен запитає: чому ж то вони так дружно змовчалися?

Тож на фоні цих мовчунів Тетяна Грищенко — зірка. Вона, принаймні, дає людям надію, що їх не покинули напризволяще.

Відповідь Житомирської ОВА: нічого не сказали, але, мовляв, все чуємо, бачимо, ми за вас. При цьому допустили групу помилку.

Відповідь Міндовкілля: все під контролем, йде обговорення. назбираємо зауважень, а вже потім будемо розбиратися.

Депутатське звернення можна знайти ТУТ.

І наприкінці варто нагадати, що часу залишилося мало — 21 липня останній день для зауважень до звіту ОВД.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини