Азовець з Малина Дмитро Козацький розповів про життя на заблокованому заводі. ВІДЕО

Відео #BABYLON’13

«Фортеця Маріуполь» – це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до воїнів, оточених у Маріуполі на «Азовсталі»

Від початку облоги режисерка веде розмови з бійцями полку «Азов», розкриваючи їхні портрети. Героєм фільму став Дмитро Козацький із позивним «Орест» – колишній зв’язківець, а нині голова пресслужби полку «Азов» у Маріуполі.

26-річний боєць від початку російського вторгнення висвітлював світові ситуацію в місті та на «Азовсталі», а зараз перебуває в полоні.

«Дуже дивні відчуття. З одного боку ти бачиш тіла друзів, які загинули. З іншого радієш, що вижив. Ось такі дивні емоції. І десь розумієш, якщо я таке пережив, то тепер точно мушу вижити», – пригадує у фільмі свої будні Дмитро.

Фотограф та боєць «Азову» – наш земляк. Хлопець народився та виріс у Малині. Нині тут живуть його рідні та близькі, які з нетерпінням чекають на повернення Дмитра.

Мати Дмитра – Ірина Юрченко, розповіла про їхню сім’ю, дитинство сина, вибір приєднатися до «азовців» — «Мам, обіцяй триматися»: історія того самого фотографа «Азовсталі» з Малина

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини