Житомиргаз пояснив, за що відповідає Оператор ГРМ, а за що — постачальник газу

Сьогодні на ринку природного газу за постачання та доставку блакитного палива відповідають різні компанії

З 2020 року за вимогами Закону України «Про ринок природного газу»  споживачі газу отримують два окремих рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його розподілу. Про це повідомляють у пресслужбі АТ «Житомиргаз».

Споживачі газу часто плутають обов`язки та особові рахунки двох компаній: газорозподільного підприємства та постачальника. Тому АТ «Житомиргаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК) нагадує, кому необхідно передавати показання лічильника та сплачувати за доставку газу, а з якою компанією розраховуватися за спожитий газ. 

АТ «Житомиргаз» є оператором газорозподільних мереж та займається розподілом (доставкою) блакитного палива на території ліцензованої діяльності (Житомирська область, крім м. Коростишів та Коростишівського району). Номер особового рахунку споживачів в газорозподільній компанії починається з 0400 та складається з 10 цифр, а в постачальника з 9.

Інфографіка Житомиргазу

Оператор ГРМ забезпечує доставку блакитного палива для близько 366 тис. споживачів Житомирщини. До переліку робіт спеціалістів газорозподільної компанії входить:

  • ліквідація та локалізація аварійних ситуацій в області;  
  • забезпечення функціонування по всій області 24/7 аварійної служби 104;  
  • обслуговування лічильників газу;  
  • виконання ремонту та заміни газових мереж;  
  • обслуговування газових мереж та приладів;

Натомість постачальник лише продає вам газ та виставляє рахунки за споживання.

Газовики Житомирщини дякують усім клієнтам, які вчасно щомісяця сплачують за розподіл блакитного палива. Також звертаються з проханням до тих, хто ще не оплатив послугу розподілу –  розрахуватися до 20 числа поточного місяця.

«За ці кошти фінансується придбання матеріалів, обладнання для якісного та швидкого обслуговування системи газопостачання регіону, оплачується праця газовиків та податки у бюджети різних рівнів. Усі служби компанії 24/7 у посиленому режимі продовжують стояти на варті енергетичної безпеки області, аби усі споживачі Житомирщини мали в своїх домівках тепло та затишок», — зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

Читайте також — Чому важливо сплачувати за розподіл газу?

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини