Чому важливо сплачувати за розподіл газу?

У компанії нагадують – оплата за послугу розподілу газу здійснюється щомісячно, рівними платежами впродовж року

В умовах енергетичного геноциду з боку ворога, кожен відчув цінність енергоресурсів. Відновити пошкождені мережі можливо лише за умови наявності запасу необхідних матеріалів, комплектуючих та спеціалістів. А це в свою чергу напряму пов’язано із розрахунками споживачів за послуги.

Газовики Житомирщини продовжують забезпечувати стабільну та надійну доставку газу усім категоріям споживачів, натомість закликають кожного, хто використовує газ розрахуватися за послугу розподілу енергоресурсу. Кошти, що сплачують споживачі йдуть на забезпечення цілодобового чергування бригад АДС, проведення необхідних ремонтів мереж, усунення аварійних ситуацій та забезперечення матеріально-технічного резерву.

Окрім цього працівники АТ «Житомиргазу» вчасно виконали підготовку до опалювального сезону, попри війну здійснили масштабний редизайн та модернізацію об’єктів критичної іфраструктури. І це стало можливим завдяки тим коштам, які споживачі сплатили за послугу газорозподілу. На сьогодні безперебійно та стабільно  близько 366 тисяч Житомирщини забезпечені доставкою блакитного палива.

У компанії нагадують – оплата за послугу розподілу газу здійснюється щомісячно, рівними платежами впродовж року. Відповідно до умов Типового договору на розподіл газу, вартість послуг з доставки газу побутовий споживач повинен сплачувати до 20 числа місяця, в якому надаються послуги, на підставі рахунку АТ «Житомиргаз».

Клієнти АТ «Житомиргаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити їх за допомогою онлайн-сервісів на вибір:

особистий кабінет на сайті 104.ua https://ok.104.ua/ua/  

мобільний додаток 104.ua – AppStore та Google Play    

чат-бот 7104ua у Viber https://chats.viber.com/7104ua  

або паблік-аккаунт ua7104_bot у Telegram https://t.me/ua7104_bot

через додаток вашого банку на мобільному телефоні,

у платіжних системах Портмоне та iPay.ua.  

Також можна через касу будь-якого банку, термінал в 104.ua Клієнтський простір або відділення «Укрпошти».

Нагадуємо, що компанія «Житомиргаз» ініціює зменшення використання типографією електроенергії і просить своїх клієнтів відмовитися від паперових платіжок на сайті 104.ua, а також тим самим долучитися до проєкт «Дерево життя». Електронний рахунок містить всю ту ж інформацію, що і паперовий та його можна знайти в сервісах, про  які згадано вище у статті.

Читайте також — Житомиргаз надав роз’яснення про межі відповідальності за стан газових мереж

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини