Житомиргаз: довідку про обсяг спожитого природного газу можна сформувати, не виходячи з дому

Переведення стандартних послуг і довідок в онлайн — лише один із напрямків компанії 104.ua, яка продовжує розвиток сервісів для споживачів природного газу

Кожен користувач особистого кабінету на сайті 104.ua може згенерувати довідку про обсяги спожитого газу за останні пів року самостійно, зайшовши у розділ  «Документи». У довідці будуть зазначені обсяги газу, які передані постачальнику газу через інформаційну платформу.

Автоматично сформована онлайн довідка стане у пригоді клієнтам 104.ua, які хочуть оскаржити невідповідні нарахування постачальника і довести свою правоту співробітникам НАК «Нафтогаз Україна». Дані про обсяги споживання доступні після сканування QR-коду й отримуються напряму із системи 104.ua. Формувати подібну довідку можна один раз на день.

Так само у кабінеті 104.ua доступна довідка про стан розрахунків за розподіл природного газу, яка також переведена в онлайн раніше.

Читайте також — Де придбати якісне газове обладнання від українських та міжнародних виробників

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини