Zeus у кіберспорті – це легендарний кіберспортсмен Данило Тесленко з Харкова
Він зіграв в історії кіберспорту величезну роль і зробив у нього величезний внесок. Данило двадцять років працював у цій сфері. За час своєї кар’єри він зміг домогтися дуже багато чого. Йому вдалося завоювати кілька чемпіонських титулів: він досяг успіху в CS:GO, а також у версії 1.6.
Успіху Данила сприяло багато різних чинників: ставлення його сім’ї до його захоплення, а також наявність у нього унікальних якостей, які виділяли його. Він міг створити правильний настрій усієї команди, що сприяло численним перемогам.
У 2019 році Данило Тесленко залишає кіберспорт. Він пише книгу, в якій детально описує всю свою кар’єру, а також відкриває онлайн школу, в якій ділиться своїм досвідом. Сайт, де можна дізнатись більше про Зевса https://whoiszeus.com.ua/.
Фактори, які сприяли успіху Данилу Тесленку
Насамперед в успіху легендарного Данила Тесленка варто виділити його батьків. Вони зіграли одну з ключових ролей у становленні його успішної кар’єри. За часів, коли Данило починав грати, комп’ютер та Інтернет тільки починали свій розвиток. Батьки більшості підлітків негативно ставилися до того, що їхні діти грають. Однак батьки Zeus не тільки не забороняли йому грати, вони заохочували це. Оскільки комп’ютери в сім’ях були рідкістю, більшість підлітків збиралися в комп’ютерних клубах. Данило проводив у них дуже багато часу. Він міг тут грати цілодобово.
Батько Данило був спокійний за сина, оскільки був знайомий із власником одного з клубів, у якому грав Zeus. Батько вважав, що не можна обмежувати дітей у їхніх захопленнях, бо можна легко зламати їх. Батьки повинні тільки рекомендувати і давати поради, але ніяк не змушувати і не нав’язувати свою думку. У кіберспорті батько Zeus бачив майбутнє, і вважав, що це може приносити хороший дохід. Zeus, у майбутньому буде дуже вдячний своїм батькам за те, що вони так поставилися до його захоплення. Якби Zeus не грав стільки часу, то навряд чи він зміг би досягти якихось успіхів у сфері кіберспорту.
Особливі якості Данила Тесленка
Іншим важливим фактором, який зіграв ключову роль у становленні кар’єри Zeus, стали його особливі особистісні якості. Завдяки їм, Данилу вдавалося наполегливо йти до перемог, незважаючи на невдачі.

Професійно грати Zeus почав у 2002 році в одній із популярних українських команд. Уже в ті часи, Zeus показав свої вміння:
- Він міг правильно передати всю необхідну інформацію, а також правильно її сприймати. Ці дві якості особливо важливі для гри. Зволікати в кіберспорті не можна. Усі команди важливо віддавати максимально чітко і коротко. Той, хто приймає команди, має швидко реагувати на них, а також одразу виконувати.
- Данило міг виокремити найважливішу та найнеобхіднішу інформацію. Цю якість Данило напрацьовував поступово. Щоб напрацювати цю якість гравці переглядають відеозаписи. Потім вони аналізують те, що переглянули і запам’ятовують тактики. Також тут визначаються необхідні моменти в грі й те, які дії особливо важливі. Досить складно одразу визначити те, на що потрібно звертати увагу. Крім того, складно визначити те, що необхідно переглядати і для чого. Ця навичка напрацьовується, пройшовши через проби і помилки.
- Данило міг стріляти дуже швидко і максимально влучно. Ця навичка також напрацьовується з часом.
- Застосування правильної тактики. Розуміння того, яку тактику варто застосовувати в грі, особливо важливе для успіху в кіберспорті. На цей час їх розроблено досить багато. Від гравця вимагається тільки вивчити їх і навчитися визначати, яку з них варто використовувати в даних умовах.
- Використання правильної зброї.
- Навички правильного розрахунку часу. У Counter-Strike особливу роль відіграє правильне планування часу: гравець повинен точно визначити, скільки часу йому знадобиться, щоб дістатися до того чи іншого місця.
Данило міг правильно визначити, яку гранату використовувати. Їх представлено кілька видів. У кожної з них є свої особливості.
Кожен професійний гравець у кіберспортивних іграх повинен володіти перерахованими вище навичками. Тільки завдяки їм можливо досягти успіху, як це вдалося зробити Данилу Тесленку.