Заміна газового котла без клопоту: 104.ua Клієнтський простір пропонує комплексну послугу

Газовий котел разом із заміною – таку пропозицію можна обрати з переліку комплексних послуг у 104.ua Клієнтський простір

Клієнти АТ «Житомиргаз», які хочуть замінити застаріле газоспоживаюче обладнання на нове, можуть зробити це, скориставшись вигідною пропозицією.

Перевага комплексної послуги із заміни котла в тому, що персональний менеджер допоможе підібрати газове обладнання з необхідними характеристиками. Вартість послуги включає виконання демонтажу старого та підключення нового газового котла, заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих, офіційну реєстрацію приладу.

«У 104.ua Клієнтський простір наші менеджери підберуть новий газовий прилад, необхідної потужності та підготують усі папери для заміни, вам не потрібно шукати інших спеціалістів для виконання усіх робіт – це все вже входить у вартість» – розповідає менеджер 104.ua Клієнтський простір Тетяна Войтенко.

Менеджери підберуть котел за доступною ціною

Комплексна послуга по заміні котла коштує 8500 грн нею можна скористатися за умови:

  1. Купівлі котла у 104.ua Клієнтський простір або на market.104.ua.
  2. Якщо не змінюється місце розташування котла.
  3. Потужність котла лишається такою ж.
  4. Відсутня необхідність змінювати систему димоходу.

Окрім послуги по заміні котла доступні й пропозиції  по заміні «під ключ» газової колонки, плити або конвектора.

Детальніше про вартість і умови розповість Ваш персональний менеджер за номером телефону 0 800 104 104 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифними умовами вашого оператора мобільного зв’язку).

Читайте також Плата за розподіл газу для мешканців Житомирщини залишилася без змін

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини