Володимир Литвин привітав медиків із професійним святом

Сьогодні, 20 червня, в Україні відзначають День медика. 

З нагоди професійного свята звернувся до лікарів Володимир Литвин. Він наголосив, що саме медичні працівники щодня стоять на сторожі життів. 

«Про те, що життя та здоров’я людини – найвища цінність, а бути на їхній сторожі – виклик, під силу не кожному, – Ви доводите щоденно», – зазначив Володимир Литвин. 

Він також нагадав про непросту роль медиків у час пандемії. 

«Саме Ваші білі халати у нелегкі часи є надійним щитом захисту, а Ваші зусилля – гарантією збереження наших життів. Особливо гостро ми відчули Вашу силу, коли світ накрила пандемія коронавірусу – на передовій опинилися саме Ви. Тому Фонд “Майбутнє Полісся” вважав за честь і свій обов’язок бути разом з Вами на передовій з протидії цій небезпеці», – підкреслив Володимир Литвин. 

Благодійна допомога медзакладам

На завершення він подякував лікарям та побажав їм берегти себе. 

«Висловлюю щиру вдячність кожному медичному працівнику за Вашу самовіддану працю, милосердя та професійність. Вітаю всіх, хто пов’язав своє життя з медициною, з професійним святом! Бажаю не лише дбати про здоров’я оточуючих, але й берегти своє. Нехай у Ваших сім’ях панує злагода, а у душі – спокій та гармонія», – підсумував Володимир Литвин. 

Нагадаємо, що День медика відзначають з 1994-го щороку у третю неділю червня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини