Тканинні ролети на вікна: де купити у Малині та як формується ціна

Тканинні ролети (рулонні штори) – відмінний аксесуар, який захищає вашу кімнату від сонячних променів, сторонніх поглядів та може виконувати функцію світломаскування

Купити ролети на вікна у Малині можна в компанії DOMINO-art.net. Вибір тканин представлений у великому асортименті.

Вибір тканин

Проконсультуватися та прорахувати вартість можна за телефоном 098-01-20-999. Для вибору тканини завітайте в офіс: вул. Грушевського, 6 (Буд. побуту, 1 поверх).

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА НА РУЛОННІ ШТОРИ

На відміну від інших типів жалюзів, де ціна прораховується за квадратний метр, ціна тканинних ролет залежить від ширини й змінюється із кроком у 5 сантиметрів та не залежить від висоти виробу.

Наприклад, якщо ваша ширина 53 см, то обраховується як 55 см (51, 52, 53, 54, 55 см — рахуватимуться як 55 см).

Іншим важливим чинником, що впливає на вартість виробу, є категорія тканини. У нашому каталозі є 5 категорій тканин (0, 1, 2, 3, 4). Найдоступніша ціна на нульову категорію. Найбільший попит мають нульова та перша категорії, рідше —  друга. Категорії третя й четверта — найдорожчі, що своєю чергою впливає на низький попит.

Щодо механізмів намотки та керування, то вони однакові для всіх категорій. Відрізняються лише по навантаженню: для широких виробів — міцніші системи.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМІРИ РУЛОННИХ ШТОР

Заміри роблять по лінії притискання штапиків. Деталі на ескізах.

Також варто звернути увагу на відстань до відкосів. Зазвичай там все добре, але буває, що відкоси перекривають значну частину рами й це заважатиме монтажу ролет.

Від лінії притискання штапіка до відкоса — не менше 20 мм

Також варто визначитися, з якого боку виробу будуть елементи керування. Зазвичай вони встановлюються з боку відкосів або з протилежного боку від віконної чи дверної ручки.

СВІТЛОМАСКУВАННЯ (ПОВНЕ БЛОКУВАННЯ СВІТЛА)

Можливо, вам і не потрібне світломаскування, а ви хочете максимально затемнити кімнату, коли на вулиці сонце, — у такому випадку варто приглянутися на тканини BlackOut (Блекаут, – прим.)

Такі тканини мають прогумовану тильну сторону і стовідсотково не пропускають світло. Ціновий сегмент — друга категорія. Позначаються індексом В.О.

Чекаємо вас у нашому офісі за адресою: м. Малин, вул. Грушевського, 6 (Будинок побуту, 1-й поверх). Або зателефонуйте: 098 01-20-999 (вайбер), 050 221-88-02.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини