Посадіть дерева разом з лісівниками: долучайтеся до програми президента «Зелена країна»!

Малинський лісгосп запрошує усіх охочих посадити ліс

З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України на Житомирщині триватиме акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми президента України  «Зелена країна». ДП «Малинський лісгосп» запрошує всіх охочих до висадки лісу.

Державні лісогосподарські підприємства області готові до садіння – виростили достатньо сіянців та підготували необхідні площі.

Уже діє спеціальний сайт,  де можна відстежити процес висадки дерев у кожному регіоні та в межах держави в цілому.

Промоційний ролик програми “Зелена країна”

Долучитися до садіння дерев зможуть всі охочі – для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом», або ж звернутися безпосередньо до держлісгоспу.

Лісівники зі свого боку проведуть необхідні інструктажі та забезпечать садивним матеріалом. Крім того, усі охочі мають можливість не лише садити дерева,  а й допомогти хворим дітям. Для цього потрібні зробити такі кроки: зайти на сайт «Зелена країна» – обрати область, де хочете посадити дерева –  зробити благодійний внесок: 50 гривень за одне дерево.

Лісівники висадять дерева безкоштовно. Усі кошти одразу йдуть на рахунок благодійного фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим долати рак. І не забувайте ділитися фото, де ви саджаєте дерева: це все можна зробити на тому ж сайті – «Зелена країна».

Державне підприємство «Малинське лісове господарство» запрошує всіх охочих долучитися до проведення акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми президента України «Зелена країна». Телефон для довідок 067-411-08-06.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини