Понад дві тисячі у місяць: стільки заявок виконала аварійно-диспетчерська служба АТ «Житомиргаз»

Майже 6 000 викликів відпрацювала аварійно-диспетчерська служба АТ «Житомиргаз» упродовж 3 місяців 2023-го

Тільки у березні чергові бригади екстреної служби «104» виявили та локалізували понад 2200 аварійних ситуацій.

За статистикою, 90 % викликів служби екстреного реагування —  запах газу у під’їздах багатоквартирних та приватних помешкань, біля газових приладів у будинках та квартирах. Найчастіше причина виникнення витоків газу — аварійний стан внутрішньо будинкових мереж через відсутність контролю за їх станом.

Газівники наголошують, що раз на рік газові мережі потребують перевірки та відповідного обслуговування. Нехтуючи правилами безпеки систем газопостачання, споживач наражає себе на небезпеку.

АТ «Житомиргаз» понад 60 років займається обслуговуванням газорозподільних мереж та газового обладнання. Відповідно до чинного законодавства компанія надає послугу технічного обслуговування внутрішніх мереж та приладів при заключенні договору з абонентами.

Також газовики нагадують, що відчувши зараз газу необхідно звернутися за телефоном 104. При зверненні на номер 104, вас автоматично з’єднують з аварійною газовою службою району, у якому ви знаходитесь. На Житомирщині функціонує 6 диспетчерських служб. Житомирська аварійка обслуговує Житомир, Черняхів та Пулини. Після отримання виклику, аварійна служба виїжджає до місця аварії не пізніше ніж за 5 хвилин і прибуває не пізніше, ніж через 40 хвилин. Аварійні виклики виконуються безкоштовно.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини