Новий котел допоможе заощадити кошти на опаленні

Вибір потрібного газового котла радять довіряти спеціалістам

Якщо котел відпрацював понад 10 років, він втрачає свій коефіцієнт корисної дії (ККД) до 40%, і це відбивається в платіжках. Щоб зекономити на опаленні в опалювальний  період, краще  звернути увагу на енергоефективні газові котли, адже заміна старого обладнання на нове сприяє значній економії газу.

«При виборі котла насамперед потрібно визначити, які функції він має виконувати. У разі, якщо Вам потрібно лише опалювати приміщення, можна вибрати одноконтурний котел. Якщо ж потрібен ще й підігрів води – доцільно вибрати двоконтурний котел необхідної для проєкту потужності», – розповідає керівник управління клієнтського сервісу 104.ua Житомирської області Ірина Виговська.

В АТ «Житомиргаз» радять: якщо споживачі хочуть заощадити на оплаті за газ, то варто задуматися над заміною застарілого газового обладнання на нове, сучасне та енергоефективне для обігріву своїх будинків.

Правильно підібрати котел відповідно до характеристик житла і потребами клієнта допоможуть персональні менеджери в Клієнтських просторах 104.ua

Менеджери підберуть котел за доступною ціною

Котли, водонагрівачі, сигналізатори газу – це неповний перелік газового обладнання кращих світових і вітчизняних виробників, яке можна замовити, завітавши до найближчого клієнтського простору 104.ua, або на 104.ua маркет.

Компанія АТ «Житомиргаз» здійснить повний комплекс робіт по заміні котла. У Послуги з реконструкції входить демонтаж/монтаж обладнання, оформлення пакета дозвільних і технічних документів, сертифіковані матеріали, комплектуючі та гарантії.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини