Малинка Єлизавета Кулаківська представлятиме Україну на чемпіонаті світу у Римі

Чемпіонат світу з вільної боротьби пройде 25-31 липня

Наша 16-річна землячка – Ліза Кулаківська наступного місяця візьме участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед спортсменів до 17 років. Змагання пройдуть у столиці Італії – Римі 25-31 липня.

Про це повідомив тренер талановитої малинки Олексій Федорук.

«Єлізавета Кулаківська яка навчається в Малинської ДЮСШ (Директор Валуйко В.В.) у складі збірної України візьме участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби U-17, який пройде в Римі (Італія) 25-31 липня. Перемог Тобі і збірної команди України! Слава Україні!» – написав тренер.

Минулого року дівчина отримала відзнаку в номінації «Лауреат спортивного 2021 року з олімпійських видів спорту». Її досягнення вагомі — впродовж півріччя вона стала чемпіонкою України та Європи, і виборола восьме місце у чемпіонаті світу. 

Бажаємо Лізі успіхів та заслужених перемог!

Детальніше про дитинство і шлях Лізи до успіху читайте у матеріалі: Пішла пригледіти за братом – стала чемпіонкою: розмова з Єлизаветою Кулаківською

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини