Найкращі карти пам’яті для смартфонів

Розповідаємо, як обрати найкращу карту пам’яті для гаджета

Переважна більшість мобільних пристроїв, які є на ринку, оснащені слотом для карт пам’яті. Це означає, що пам’ять може бути розширена до рівня, встановленого виробником, наприклад, 512 ГБ. Навіщо? Сучасні смартфони дозволяють встановлювати десятки програм, записувати відео у високій роздільній здатності і внутрішня пам’ять може одного разу закінчитися.

Тому встановлення додаткової карти пам’яті може бути єдиним рішенням для подальшого комфортного використання телефону.

Отже, перевіримо, як правильно вибрати карту пам’яті для вашого смартфона. На що звернути увагу при покупці? Які бувають типи носіїв інформації?

Яка картка пам’яті підійде смартфону

У продажу можна зустріти карти пам’яті формату SD, microSD, nanoSD чи CF.

SD-карти працюють з багатьма пристроями, але вони занадто великі для смартфонів, тому в цьому випадку потрібно вибирати карту microSD. Її розміри становлять 11 х 15 х 1 мм. Проте microSD не є найменшими носіями інформації, оскільки зовсім недавно з’явилися карти пам’яті nanoSD для телефонів. Їх розміри становлять лише 8,8 х 12,3 х 0,7 мм.

  CF – цей тип відрізняється високою швидкістю запису даних і найкраще підходить для фотографічних програм. Професійні дзеркальні та цифрові камери підтримують саме цей формат картки пам’яті.

На що звернути увагу під час вибору карти пам’яті

 Почнімо з перевірки того, чи підтримує наш смартфон додаткову флешпам’ять. Якщо так, то який максимальний обсяг ми можемо використати? Таку інформацію слід шукати на офіційному сайті виробника смартфона.

Отже, робимо три прості кроки. Спочатку переконаймося, що в нашому телефоні є слот для карти пам’яті. Далі встановлюємо типорозмір флешки: microSD чи nanoSD. Третій та останній крок – перевірмо максимальну ємність карти, з якою впорається смартфон.

Далі перейдімо до безпосереднього вибору конкретної карти пам’яті з погляду її ємності. Оптимальним розширенням пам’яті буде значення 64 гігабайти. Якщо ми записуємо багато фільмів високої чіткості, то карта на 128 ГБ з цього каталогу https://www.aks.ua/uk/catalog/karta-pamyati/obem-pamyati/128-gb  також буде хорошим вибором.

 Тепер перейдемо до класів накопичувачів. У характеристиках карт пам’яті можна знайти інформацію про швидкість запису даних. Найчастіше зустрічатимемо позначення Class і цифру, що вказує на мінімальну швидкість запису. На практиці це виглядає так:

  • клас 2 – 2 МБ/с (мінімальна швидкість запису),
  • клас 4 – 4 МБ/с,
  • клас 6 – 6 МБ/с,
  • клас 10 – 10 Мбіт/с.

 Вищезазначена класифікація закінчується на позначці 10, проте мінімальна швидкість запису може бути вищою. Тому додатково було створено класи швидкості UHS. Тут можна зустріти такі характеристики: U1 (від 10 МБ/с) та U3 (від 30 МБ/с). 

Рекомендовані моделі

Варто купувати карти пам’яті перевірених виробників, таких як Kingston, SanDisk, Goodram, Samsung чи Toshiba. Таким чином, у нас з’являється більше впевненості, що збережені дані будуть у безпеці. Аксесуари невідомого походження несуть у собі високий ризик раптової втрати інформації.

Читайте також — Заміна акумулятора в ноутбуці: що треба знати

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини