Заміна акумулятора в ноутбуці: що треба знати

Батарея ноутбука повинна точно відповідати та ідеально підходити до конструкції портативного пристрою

Акумулятори в ноутбуках зношуються внаслідок багаторічного інтенсивного використання. Тому рано чи пізно кожен користувач ноутбука Lenovo буде змушений перейти за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/lenovo та замовити нову батарею.

ЯКИЙ АКУМУЛЯТОР СУМІСНИЙ З НОУТБУКОМ

Вибираючи новий акумулятор для лептопа, важливо знати кілька важливих нюансів.

Що ж, батарея ноутбука повинна точно відповідати та ідеально підходити до конструкції портативного пристрою. Тут немає місця люфту або мимовільного відстібання батареї.

Іншим важливим нюансом є якість елементів, що використовуються в акумуляторах. Якщо ви купуєте оригінальний продукт, це не має великого значення. Однак про це потрібно пам’ятати під час вибору аналогів.

Комплектуючі батареї мають бути високої якості, щоб можна було досягти найкращих результатів при автономній роботі ноутбука. У цьому випадку рекомендуємо придивитися до аналогів преміумкласу, виробники яких використовують елементи якості — такі як Samsung або Panasonic.

Далі звертаємо увагу на сертифіковану продукцію, оснащену всіма необхідними функціями безпеки. Найбільш важливими є:

  • захист від глибокого розряду;
  • захист від перегріву;
  • захист від перезарядки та перенапруги.

І нарешті найважливіші — характеристики батареї: напруга та ємність. При виборі важливо, щоб напруга старого та нового акумулятора була однаковою. Однак у разі ємності ситуація інша. Велика потужність значно збільшує продуктивність батареї. Цей показник може бути збільшений до двох разів. Однак необхідно пам’ятати, що акумулятори такого формату мають більші габарити, ніж звичайні, тому виступають за межі корпуса ноутбука. Завдяки цьому акумулятор підвищеної ємності покращує вентиляцію системи охолодження.

ВИСНОВОК

Попри всі зусилля та турботу про акумулятор ноутбука, через деякий час він втрачає свою ефективність. У такому разі нам доводиться шукати заміну. Однак турбуватися нема про що. Тому що завдяки цій невеличкій інструкції ви вже знаєте, як правильно вибрати акумулятор для свого ноутбука та яку продукцію не варто купувати, щоб не викинути гроші на вітер. 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини