У Малині незабаром демонтують «фабричний» міст, — мерія

На час відбудови для мешканців проклали обхідний шлях

Найближчим часом у Малині планують розпочати демонтаж мосту через річку Іршу, який постраждав внаслідок обстрілів у березні минулого року.

Про це повідомив заступник міського голови Віктор Гвоздецький.

Для безпеки пішоходів підрядники облаштовану тимчасову пішохідну зону з обмежувальними елементами.

«Незабаром, відповідно до плану ремонту мосту, розпочнеться його демонтаж. І виникає проблема пішохідного проходу з мікрорайону паперової фабрики у центр міста. З метою убезпечення пішохідного руху з ініціативи Малинської міської ради підрядниками облаштовується пішохідний перехід, обмежується від проїжджої частини», — зазначив Гвоздецький.

Улітку минулого року оголосили тендер на відбудову «фабричного» мосту. Вартість відбудови оцінили у 105 млн грн. Згідно з укладеного договору, роботи мали завершити до кінця 2022-го.

У грудні мерія повідомила, що переправу введуть в експлуатацію вже до кінця 2023-го. До слова, відновлювати переправу через Іршу буде фаворит «Великого будівництва» – фірма колишнього директора Буковеля, яка запропонувала найдорожчий прайс.

Зазначимо, що капітальний ремонт мосту через Іршу, який вже давно «втомився» від навантажень та інтенсивного трафіку, планували ще на початку минулого року, до війни. Тоді витрати оцінювали у майже 65 млн грн.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини