Чому важливо вчасно розраховуватись за послугу з розподілу газу?

Газовики готують розподільні мережі до нового опалювального сезону, в умовах систематичних атак ворога на важливі інфраструктурні об’єкти

Сьогодні гостро стоїть питання у забезпеченні необхідної матеріально-технічної бази для локалізації можливих ситуацій, пов’язаних з діями агресора. Тому, вчасні розрахунки  за доставку газу безпосередньо впливають на готовність газорозподільної системи регіону до непередбачуваних ситуацій та стале проходження опалювального сезону 2023-2024.

Сплатити за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти АТ “Житомиргаз” потрібно за реквізитами: 

• Оператор газорозподільних систем АТ “Житомиргаз”;

• ЄДРПОУ 03344071; 

• номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA103116470000026030300007730.   

У призначенні платежу обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки — десятизначні та починаються на 0400.   

Також, є й інші способи оплати за надані послуги АТ “Житомиргаз»:  

– через сайти та мобільні додатки банків;

– за допомогою будь-яких платіжних систем: iPay.ua, NovaPay,  EasyPay, Portmone;

– через платіжні термінали самообслуговування;

– у будь-якому відділенні банку;

– у відділеннях “Укрпошта”.

На підприємстві наголошують: вчасна та повна оплата – це гарантія стабільної доставки блакитного палива у оселі споживачів. І не менш важливо пам’ятати, що розрахунки за послугу розподілу газу — це невід’ємна складова підтримки економіки країни та реальна допомога у обороноздатності держави.

Газовики дякують усім відповідальним споживачам, які не накопичують борги та закликають усіх користувачів блакитного палива вчасно оплачувати послугу з розподілу газу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини