Ремонт дороги Малин – Нове Життя через Українку: підписали договір з підрядником і провели тендер на авторський нагляд

Цю дорогу будуть ремонтувати за майже пів мільярда гривень

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА днями провів тендер на авторський нагляд за ремонтом дороги Малин — Нове Життя через Українку, Будо-Вороб’ї. Загальний бюджет – 256 тис. грн. Переможцем тендеру стало київське ТОВ «Інжинір Буд Проект». Авторський нагляд, згідно з умовами тендеру, будуть забезпечувати до 20 грудня наступного, 2024-го року.

Також 10 серпня Департамент підписав договір по основному тендеру на ремонт цієї дороги, яку, нагадаємо, планують ремонтувати за 445 мільйонів гривень. Деякий час тендерні процедури були призупинені, бо тривали розбірки серед учасників.

Як писав MALYN.MEDIA, початково очікувана вартість по цьому проєкту складала майже 478 млн грн. ТОВ «Будівельно-дорожній консорціум» з Києва запропонувало найдешевшу пропозицію – трохи понад 406 млн грн, але переможцем тендеру визнали ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс Груп» з пропозицією 445 млн грн. Через скарги учасників, торги були призупинені.

Рішенням від 25 липня 2023 року Антимонопольний комітет зобов’язав Департамент регіонального розвитку ОДА скасувати рішення про визнання «Будальянс Груп» переможцем тендеру. Департамент своє рішення скасував, але протоколом від 1 серпня 2023 року знову відхилив пропозицію цієї фірми, бо ПП «Автомагістраль», яке є одним із шести співзасновників ТОВ «Будівельно-дорожній консорціум», має судові позови до департаменту.

2 серпня департамент ОДА оприлюднив інформацію про намір укласти договір з ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс Груп» на ремонт 9,4 км дороги біля Малина за 445 млн грн – на 23 млн грн дешевше початкової ціни, але на 39 мільйонів дорожче, ніж запропонувало ТОВ «Будівельно-дорожній консорціум», яке так і не змогло відстояти свою правоту перед Антимонопольним. А вже 10 числа підписали договір з підрядником.

До слова буквально за кілька днів до загострення війни ремонт цієї дороги оцінювали у 250 млн грн. При тому, що у кошторисній вартості ремонт оцінювали у 213 мільйонів. Однак тоді торги зі зрозумілих причин так і не відбулися.

Зазначимо, що ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс Груп», як і ПП «Автомагістраль», про яке згадувалося вище, у 2021-ому були у списку «улюбленців» Житомирської ОДА на «дорожніх» тендерах.   

Читайте також — Битва за контракт або чим Малинська міськрада здивувала антикорупційних експертів 

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини