5 кроків до побудови міцних взаємин, які можуть принести набагато більше, ніж гроші

Нехай встановлення й підтримка стосунків стануть звичкою

Ваша мережа контактів не зростатиме, якщо ви не будете постійно приділяти цьому увагу. Складіть список людей, і застосовуйте стратегічний підхід у розбудові стосунків з ними. Створюйте точки контакту і визначайте пріоритети.

Створюйте приємні спогади

Створюйте враження, що потенційно можуть залишитися в пам’яті інших людей. Проводячи час з людьми поза роботою, ми створюємо міцні зв’язки й тривалі стосунки.

Не пліткуйте. Ніколи

Лихослів’я вбиває довіру швидше, ніж майже будь-що інше в цьому світі, тим самим руйнуючи здатність до ефективного підтримання знайомств. Замініть плітку на щиру похвалу.

Звикайте бути в доброму гуморі

Ніхто не хоче працювати з негативно налаштованими людьми. Ваші знайомі потребують вашої позитивної енергії, вашого захоплення життям і вашого оптимістичного погляду в майбутнє. Отже, дбайте про себе і даруйте позитив іншим.

Ставтеся однаково до водіїв таксі й президентів компанії

Майже неможливо вгадати, де або через кого прийде ваша нова велика можливість. Статус не має значення. Ставтеся до кожної людини як до президента компанії. Одного дня, можливо, так і станеться.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини