Марк Тараскін зняв на відео автомобільну подорож зимовим Малином

Півгодинний ролик, знятий на айфон, передає усю красу засніженого міста.

27-річний малинський відеооператор Марк Тараскін відзняв та змонтував автомобільну зимову подорож рідним містом. Ролик про Малин Марк розмістив на YouTube-каналі свого батька – Михайла Тараскіна, малинського автора та виконавця пісень.  За три дні автоподорож вже зібрала близько 2000 переглядів.

Виданню ІнфоМалин Марк розповів, що ідея створити таке відео виникла близько місяця тому, коли випадково натрапив на схожий відеофільм про американське місто Лагрейндж.

«Я так захопився таким форматом, що почав шукати відеопрогулянки іншими містами – Нью-Йорком, Лос-Анджелесом тощо. Насправді дуже цікаво роздивитись місто саме таким чином, а не, наприклад, блукати гугл-картами. Тоді й спіймав себе на думці, що про Малин такого відео немає. І було б круто щось таке відзняти. Коли випав сніг, вирішив ловити момент», – розповів ІнфоМалин Марк Тараскін.

Відеоролик він знімав на айфон 11. Спеціально для зйомки купив тримач в автомобіль і подався у подорож.

Маршрут подорожі

«Роздумував над маршрутом, щоб охопити якомога більше Малина, і вкластись у 30-40 хвилин. Почав поїздку від банкнотки, на світлофорі повернув ліворуч, проїхав до центру по Грушевського на вокзал. Потім проїхав посьолок, по Кримського через бурсу до центру. Пізніше подався у напрямку лікарні. З лікарні на автостанцію. І завершив прогулянку поблизу Малинівки», – розповів співрозмовник.

Автор відео також зізнався, що планує зняти такий ролик про Малин ще у літню пору.

«Думаю, малинцям буде цікаво подивитись на своє місто влітку. Але ще цікавішими такі відео будуть для тих, хто, наприклад, родом з Малина, але вже давно живе за кордоном. Завдяки таким коротеньким відеофільмам вони зможуть хоча б на пів години повернутись у рідні краї», – підсумував Марк.

Олена ПЕТРЕНКО

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини