У січні захворюваність на COVID-19 у Приірпінні зросла майже втричі

Захворюваність продовжує зростати щодня, третина хворих – діти

Протягом січня захворюваність на COVID-19 серед пацієнтів Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги у порівнянні з груднем зросла вже майже втричі: у грудні було виявлено 444 випадки хвороби, а за 26 днів січня – 1244.

Про це повідомив директор центру Андрій Левківський, — пише ITV.

Інфографіка

«Захворюваність продовжує зростати щодня, третина хворих – діти. І це лише початок, експерти прогнозують, що пік захворюваності ще попереду. Амбулаторії перевантажені, пацієнтопотік в амбулаторіях шалений, іноді лікарю доводиться приймати до 60 пацієнтів за робочу зміну (при нормі 15), хворіють і медичні працівники… Прошу пацієнтів з розумінням ставитись до ситуації, зберігати спокій, дуже важливо дотримуватись рекомендацій лікарів, нагадую про алгоритм дій для наших пацієнтів», – зазначив Левківський на своїй сторінці у фейсбуці.

Він також зауважив, що в більшості випадків захворювання «протікає у легкій формі, завантаженість ліжок нашого інфекційного відділення наразі на рівні 50%».

За попередню добу в Ірпінській громаді діагностували 66 випадків коронавірусної хвороби (65 – в Ірпені та 1 – у Михайлівці-Рубежівці), у Гостомельській – 12, у Коцюбинській – 5.

За рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із 27 січня 5–11-ті класи загальноосвітніх закладів Ірпінської громади перейшли на дистанційну форму навчання. У випадку збереження динаміки розповсюдження хвороби з 31 січня на «дистанційку» переведуть і молодших школярів. Також із понеділка в онлайн-режим переходить навчання в Державному податковому університеті.

Нагадаємо, у школах Малинської громади оголосили про перехід на дистанційне навчання із 28 січня по 6 лютого.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини