У Коростенському діагностичному центрі відкрили ПЛР-лабораторію

КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради 3 березня відкрив сучасну лабораторію у м.Коростень.

Заклад отримав кошти на придбання обладнання для ПЛР-лабораторії у сумі 3 475 000,00 грн відповідно до Постанови КМУ від 11.11.2020 року №1099 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

На відкриття завітали голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, представники місцевої влади та громадськість.

«Кількість пацієнтів, що обслуговує діагностичний центр складає 350 тисяч населення, а це означає, що якість послуг має бути на найвищому рівні. Це чудовий приклад співпраці органів державної, обласної та міської влади. Окрема подяка керівнику підприємства, який не зупиняється на досягненому і постійно прагне вдосконалення. Відкриття даного центру є надзвичайно важливим у нашій спільній боротьбі з пандемією», – наголосив Володимир Федоренко.

У відділі працює 2 вірусологи, 2 лаборанти та 1 молодша сестра. Пропускна здатність лабораторії – до 100 ПЛР досліджень за зміну.

«Хочу проінформувати, що у нас була перехресна перевірка зразків крові на ковід. Зразки було відправлено до обласного лабораторного центру у м. Житомир та нам, на аналіз. Хочу зазначити, що результати отримані у Житомирі і у нас не відрізнялись, тобто наші отримані результати є достовірними», – зауважила (медична сестра що проводила екскурсію) .

Очільники області також ознайомились з матеріально-технічною базою діагностичного центру. Володимир Федоренко на честь відкриття лабораторії приїхав не з пустими руками і від депутатського корпусу передав закладу автомобіль.

«Це ще один невеличкий вклад у розвиток медичних послуг Коростенщини», – зазначив голова ради.  

«Житомирщина є першою у різних пілотних проєктах. Керівник даного закладу не є медичним працівником, але є справжнім менеджером, що зміг об’єднати працівників закладу, пацієнтів та владу. Сьогодні заклад надає послуги 13 громадам області, а це означає, що він має удосконалюватись і надалі. У синергії це можливо і, сьогодні, я сподіваюсь ви побачили гідний приклад цієї співпраці. На жаль, сьогодні область перший день у червоній зоні. Наша боротьба з вірусом продовжуєтьсявпевнений ми дамо йому справжній бій. Сьогодні хочу привітати усіх дотичних до цієї події з чудовим результатом. Працюємо далі на благо нашої області».

Довідково:

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради  є правонаступником одного з перших в Україні діагностичних центрів, який був створений рішенням Житомирського облвиконкому від 11 червня 1990 року за № 154.

Головною метою діяльності КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради є забезпечення належного рівня надання медичної допомоги населенню, постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС та жителям північних районів Житомирської області, підвищення якості медичних послуг, зміцнення кадрового потенціалу, зміцнення матеріально-технічної бази закладу, впровадження інноваційних технологій, залучення позабюджетних коштів, продовження міжнародного співробітництва, виконання нормативних планових завдань, а також вхід закладу в реформування охорони здоров’я України шляхом автономізації.         

Являючись обласним закладом, КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» ЖОР має потужну матеріально-технічну базу та надає висококваліфіковану допомогу, маючи в своєму штаті досвідчених лікарів.

Діагностичний центр в своєму складі має 5 відділень:

  – ультразвукових досліджень;

  – ендоскопічних  досліджень;

  – відділення функціональної діагностики;

  – відділення лабораторної діагностики;

  – консультативне відділення.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини