1 травня Київ переходить до «жовтої» зони карантину

У звичайному режимі відновить роботу громадський транспорт, відкриються дитячі садочки, школи та університети, на свята працюватимуть ярмарки та ринки.

На позачерговому засіданні, яке відбулося 28 квітня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалила рішення щодо карантину в Києві. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

З 00 годин 00 хвилин 1 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Києва буде скасовано. У місті почнуть застосовувати обмежувальні протиепідемічні заходи, які передбачені для «жовтого» рівня.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що міська комісія з надзвичайних ситуацій вранці 28 квітня скасувала локдаун у Києві. З 1 травня у звичайному режимі відновить роботу громадський транспорт, а з 5 травня відкриються дитячі садочки, школи та університети. Також на травневі свята працюватимуть ярмарки та ринки.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини