Вийти з московського патріархату або покинути храми: Малинська міськрада звернулася до священників. ВІДЕО

«За» відповідне звернення малинські депутати проголосували під час сесії

Сьогодні, 13 квітня, відбулася позачергова сесія Малинської міської ради міської ради. Депутати, які були присутні на засіданні, одноголосно прийняли рішення про небажання бачити церкви московського патріархату у громаді.

Таке рішення аргументують тим, що для прикриття антидержавної діяльності структури російської православної церкви на теренах України УПЦ МП присвоїла собі назву «Українська православна церква».

«Внаслідок цієї умисної маніпуляції мільйони українців зазнають великої омани, оскільки переконані, що ходять до української церкви. Перебування в молитовній та євхаристійній єдності з Московським Патріархатом (…)

Враховуючи потурання російській владі, з метою консолідації українського народу вимагаємо від священнослужителів Українських православних церков московського патріархату, розміщених на території Малинської міської територіальної громади, вжити необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з московського патріархату, переходячи до реальних дій», – йдеться дослівно у тексті звернення, яке зачитав міський голова Олександр Ситайло.

Міський голова Малина Олександр Ситайло

Відтак, депутати зазначили, що не бажають бачити нічого московського в нашій країні. Тим паче, що жоден зі священнослужителів московського патріархату на території Малинської громади за 49-ї доби російського вторгнення в нашу країну не прийняв рішення про відмову від московського патріархату.

«Якщо ви бажаєте і далі служити московському патріархату, то вимагаємо через 24 години звільнити церкви, які належать українському народу. Парафіян зазначеної церкви закликаємо не підтримувати московський патріархат. Знайдіть в собі мужність сказати НІ так, як це зробили багато вірних священників ще у 2018-2019 роках, а також ті, які роблять це сьогодні», – зазначається у зверненні.

Старостам  Малинщини дали доручення донести жителям своїх сіл, у яких присутні парафії, суть звернення.

У соцмережах одразу почали активно коментувати цю новину.  Думки поділилися. Хтось підтримує, хтось, заглиблюючись у юридичні моменти, одразу ставить очевидні питання.

«Ви певне мали гарні наміри. Але юридично, які наслідки для священнослужителів? Ви прийняли звернення в нікуди. Чому ж депутати не прийняли рішення про заборону?» – пише користувач Андрій Шоботенко.

«Дуже розумно, підтримую», – вважає Юлія Рубан.

«Нарешті! Хоч і з затримкою в півтора місяці», – залишив коментар Віталій Андрієнко.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини