Відбулася сесія Малинської міської ради. Короткий огляд прийнятих рішень

Під час засідання III сесії VIII скликання Малинської міської ради, 29 січня, було розглянуто і прийнято ряд важливих рішень щодо життєдіяльності громади.

Про це мерія повідомляє на офіційній сторінці у фейсбуці.

Отож, на пленарному засіданні сесії депутати розглянули такі питання:

Питання бюджету та функціонування міськради

Першочерговим питанням було внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Малинської територіальної громади на 2021 рік.

Окремим пунктом депутати затвердили регламент Малинської міської ради, регламент виконавчого комітету Малинської міської ради VIII скликання та прийняли план роботи міської ради на поточний рік.
Депутати затвердили посаду заступника міського голови, підтримавши кандидатуру Гвоздецького Віктора Федоровича.

Питання організації роботи ради та громади

Депутатами було внесено зміни до Положення про старосту, до Положення про управління праці та соціального захисту населення, до Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради, до структури виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради на 2021 рік.

Питання комунальної власності

Сесія розглянула і затвердила перелік об’єктів, які можуть бути приватизовані у 2021 році та врегулювала питання, пов’язане з передачею в оренду майна комунальної власності Малинської міської територіальної громади.

Також депутати надали згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність громади об’єктів права державної власності, а саме − очисних споруд Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору НБУ та надали згоду на списання нерухомого майна з балансу КНП «Малинська міська лікарня».
Було прийнято у комунальну власність Малинської міської ради майно Малинського районного центру соціальних служб.

Питання реорганізації

Депутатами прийнято рішення про утворення Комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади шляхом злиття «Терцентру соціального обслуговування сільського населення» та КЗ «Терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Малина».

Прийнято рішення про утворення Комунальної установи «Малинський інклюзивно-ресурсний центр» Малинської міської ради шляхом приєднання КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Малинської міської територіальної громади» до КУ «Малинський інклюзивно-ресурсний центр».
Прийнято рішення про утворення Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади» шляхом злиття «Терцентру соціального обслуговування сільського населення» Малинської міської територіальної громади та комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Малина».

Затверджено структуру, граничну чисельність, перелік соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами новостворених закладів та установи.

Внесено змін до Статутів

• КП «Добробут»;
• КП «Екоресурс»;
• КП «Малин»;
• Малинське міське комунальне підприємство «Скорбота»;
• ТОВ «Малин Енергоінвест»;
• КУ «Малинський інклюзивно-ресурсний центр».

Насамкінець, депутати затвердили структури КНП «Малинська міська лікарня», КНП «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради, Малинської дитячо-юнацької спортивної школи, граничну чисельність працівників централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради.

А також кошторис витрат фонду Малинської міської територіальної громади для охорони навколишнього природного середовища.

Фото: фейсбук сторінка Малинської міської ради

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини