У Чоповичах віддадуть під забудову монастирю УПЦ МП 16 гектарів лісу

Кабінет міністрів погодив зміну цільового призначення земельної ділянки в Житомирській області для подальшої передачі жіночому монастирю Української православної церкви Московського патріархату.

Відповідне розпорядження №47-р від 26 січня оприлюднено на урядовому порталі.

Зокрема, Кабмін схвалив зміну цільового призначення земельної ділянки площею 15,8 га з категорії земель лісового фонду (ліси) на категорію земель житлової та громадської забудови з метою вилучення земельної ділянки і подальшої передачі Житомирською облрадою в постійне користування релігійній організації «Ставропігійний жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері» Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Як випливає з документа, зараз ця ділянка лісу знаходиться в постійному користуванні дочірнього підприємства “Малинський лісгосп АПК “Житомирського обласного комунального агролісогосподарське підприємства “Житомироблагроліс” на території Коростенського району.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини