На житомирському полігоні десантники проводять бойову підготовку

На полігоні під Житомиром здійснюється інтенсивна підготовка офіцерів тактичної ланки Десантно-штурмових військ.

Про це повідомляє Командування ДШВ.

«Проходить комплекс заходів з основних предметів бойової підготовки. Офіцери-десантники обмінюються власним досвідом бойових дій, підвищують знання з питань керівництва бойовою підготовкою підпорядкованих підрозділів, удосконалять практичні навички за своєю штатною спеціальністю. Також відпрацьовуються єдині підходи методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки», – повідомили військові.

За словами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, даний захід дозволяє оцінити рівень індивідуальної підготовленості кожного офіцера, опираючись на його здобуті знання та навички.

«Це необхідно для якісної підготовки підлеглого особового складу та подальшого виконання завдань за призначенням», – підкреслив генерал-лейтенант.

Комплекс занять передбачає для офіцерів різнопланові заняття: лекційні, контрольні, семінарські, показові та безпосередньо практичні.

Зокрема, водіння бойових машин та автомобільної техніки у складних умовах місцевості; виконання вправ стрільб з озброєння бойових машин та стрільба зі стрілецької зброї в денну та нічну пору доби; управління вогнем артилерії; застосування підрозділів в різних видах загальновійськового бою.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини