«Веселі олені» та ліквідація будинку культури: завтра депутати Малинської міськради зберуться на сесію

У порядку денному – створення бюлетеня ради, ліквідація міського будинку культури, затвердження генерального плану та інше

Вже завтра, 23 лютого, депутати Малинської міської ради вперше у цьому році зберуться на чергову сесію. На розгляд обранцям підготували майже 40 питань.

Про це повідомляє Малинська міська рада.

Нагадаємо, що у  мерії підготували проєкти рішень про припинення діяльності Малинського міського будинку культури та скорочення працівників в інших культурних закладах нашої громади. Під прицілом – персонал сільських клубів та бібліотек. Такі плани посадовці аргументують бажанням оптимізувати мережу закладів культури громади та зберегти бюджетні кошти.

Також мерія планує видавати газету – а точніше інформаційний бюлетень «Малинська міська територіальна громада». Бойовий листок мерії планують випускати один раз в місяць накладом 3000 примірників.

Розглянуть також проєкт рішення про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади вуличних меблів, матеріалів та інших об’єктів, що були придбані в рамках проєкту «Екологічний простір «Веселі Олені».

Також, ймовірно завтра, приймуть рішення про призначення «правої руки» Олександра Ситайла – першого заступника міського голови. На цю посаду претендує колишній очільник ДП «Малинський лісгосп» Сергій Фурник.

У порядку денному:

1. Питання бюджету:

1.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Малинської міської територіальної громади за 2021 рік.

1.2. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2022 рік.

 2. Питання земельних відносин:

2.1. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих в м. Малині.

2.2. Про затвердження детальних планів території земельних ділянок, розташованих в м. Малині.

2.3. Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки по вул. Паркова, 3-А.

2.4. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території м. Малина.

2.5. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

2.6. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.7. Про затвердження детальних планів території земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.9. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення розташованої в межах населеного пункту Малинської міської територіальної громади.

2.10. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих в межах населених пунктів Малинської міської територіальної громади.

2.11. Про внесення змін у рішення, надання дозволу на розроблення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, розташованих за межами населених пунктів Малинської міської територіальної громади.

2.12. Про затвердження генерального плану м. Малин Житомирської області.

2.13. Про внесення змін в Програму розвитку земельних відносин Малинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затверджену рішенням 1-ї сесії 8-го скликання 3-го пленарного засідання № 54 від 23.12.2020. 

3. Питання комунальної власності:

3.1. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за нерухоме комунальне майно Малинської міської територіальної громади.

3.2. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Малинської міської територіальної громади на 2022-2024 р.р.

3.3. Про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади вуличних меблів, матеріалів та інших об’єктів, що були придбані в рамках проєкту «Екологічний простір «Веселі Олені».

 4. Інші питання:

4.1. Про план роботи міської ради на 2022 рік.

4.2. Про внесення змін до рішення від 23 грудня 2021 року № 567 «Про затвердження програми фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень на території Малинської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки».

4.3. Про внесення змін до структури Комунального некомерційного підприємства «Малинська  міська лікарня» Малинської міської ради.

4.4. Про внесення змін до структури Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади».

4.5. Про внесення змін до рішення від 26 березня 2021 року №266 «Про створення Служби з перевезення «Соціальне таксі» на базі Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади».

4.6. Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 №90 «Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей –  мешканців Малинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

4.7. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг окремих категорій громадян Малинської міської територіальної громади.

4.8. Про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади меблів в межах реалізації проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

4.9. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2021 року № 574.

4.10. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Малинський інклюзивно-ресурсний центр» Малинської міської ради.

4.11. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Малинської міської територіальної громади на 2022 рік.

4.12. Про припинення діяльності (ліквідацію) Малинського міського будинку культури. 

4.13. Про проведення організаційно-штатних заходів по скороченню штату та чисельності працівників закладів культури.

4.14. Про створення інформаційного бюлетеня Малинської міської ради «Малинська міська територіальна громада».

4.15. Про внесення змін до рішення Малинської міської ради 8-го скликання від 23.12.2020 року №72 «Про комплексну Програму забезпечення Малинського об’єднаного  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2022 роки».

4.16. Про заходи щодо питань організації взаємодії для проведення рекламно-агітаційної, інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведення відбору (добору) та направлення громадян до військових частин (навчальних військових частин) для проходження військової служби за контрактом.

4.17. Про затвердження структури виконавчих органів міської ради на 2022 рік.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини