Малинська мерія хоче видавати газету

Чи то: інформаційний бюлетень «Малинська міська територіальна громада»

Відповідний проєкт рішення оприлюднено на сайті Малинської міської ради.

Бойовий листок мерії планують випускати один раз в місяць накладом 3000 примірників.

«З метою висвітлення діяльності Малинської міської ради, її посадових осіб та депутатів, актуальних питань діяльності Малинської міської територіальної громади, постійних комісій ради, а також питань соціально-економічного та культурного розвитку міста та сіл громади, поширення рішень Малинської міської ради, виконавчого комітету, інформування про суспільно-політичне життя в територіальній громаді, Малинська міська рада» — ось та ціль, на яку налаштовані видавці.

Відповідним рішенням також приймуть «Положення про інформаційний бюлетень Малинської міської ради “Малинська міська територіальна громада”».

«Бюлетень складається з двох основних блоків: офіційних та авторських матеріалів, що відповідають його статусу і меті; видається в електронному та друкованому вигляді; розміщується на сайті Малинської міської ради та безкоштовно розповсюджується серед жителів територіальної громади» — йдеться в проєкті положення.

Ознайомитися детально з проєктом рішення можна за посиланням: Про створення інформаційного бюлетеня Малинської міськоїради «Малинська міська територіальна громада»

Функції редакції Бюлетеню виконує Постійна робоча група з підготовки Бюлетеня до видання, склад якої затверджує своїм розпорядженням міський голова з-поміж працівників виконавчого комітету.

Що тут сказати? Газета так газета, яким бюлетенем ти її не називай.

Але не треба й до ворожки ходити, щоб зрозуміти — це буде звичайна «піар-листівка», яку випустять коштом бюджету громади. А можливо це замість закритих клубів? Тоді вигода очевидна — приніс на село бюлетень, як променем світла освітив.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини