Ротації у Малинській міськраді: Микола Савченко складає повноваження депутата, Олена Купневич — приєднується до рядів

За це рішення ще повинні проголосувати під час сесії

На сайті Малинської міської ради оприлюднили два проєкти рішення, які стосуються депутатського корпусу. Стало відомо, що чинний депутат, який представляє у раді політичну силу «Наш край», — Микола Савченко — складе повноваження. Інше рішення стосується заміщення у раді Вячеслава Грищенка — на його місце планує прийти Олена Купневич, яка також зі «слуг». 

Так, у проєкті рішення щодо Миколи Савченка зазначається, що депутат особисто звернувся із заявою про складання повноважень. Про причини такого рішення наразі не відомо.

61-річний Савченко Микола Іванович раніше очолював Малинську районну раду. У цей час проти нього була порушена справа про отримання хабаря. У 2015-ому як самовисуванець балотувався у мери Малина. Є головою постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та ЖКГ. Член виконкому. 

Це вже друга «ротація» у рядах депутатів за цей місяць.  На початку лютого від депутатства відійшов Вячеслав Грищенко від «слуг», чоловік нардепки Тетяни Грищенко. На його місце заступить Купневич Олена Леонідівна, яка працює начальником служби персоналу виконавчого комітету Малинської міської ради.

Хто замінить Миколу Савченка у раді — поки що не повідомляють. 

Наголосимо, що за проєкти рішення щодо Савченка і Купневич ще повинні проголосувати під час сесії. 


Актуальні Житомирські новини на сайті ukr.net

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини