Житомиргаз успішно використовує європейські технології у газорозподілі

АТ «Житомиргаз» у 2023 році продовжує модернізацію газових мереж регіону

При цьому оператор ГРМ активно застосовує у своїй роботі сучасні світові технології та вже не перший рік експлуатує європейське обладнання.

Модернізуючи об’єкти критичної інфраструктури, фахівці Житомиргазу замінюють застаріле обладнання та  встановлюють нові газорегуляторні пункти шафового типу, виготовлені на українському заводі RGC Production.

Серед комплектуючих даного обладнання – італійські регулятори тиску Pietro Fiorentini. Це якісне, точне та зручне в експлуатації устаткування. Італійські регулятори мають багатоступеневий рівень захисту обладнання та приладів споживачів від коливань тиску.

Ілюстративне фото Житомиргазу

Газорозподільна компанія обрала курс на євроінтеграцію газового ринку, який підтвердив свою ефективність. Саме робота з європейськими компаніями дозволяє забезпечувати безперебійну та безаварійну доставку газу мешканцям області, без затримок, вчасно здійснювати ремонт і модернізацію газорозподільної системи.

Протягом минулого року Житомиргаз замінив 58 ШГРП на газових мережах регіону, у 2023 в планах – 87 одиниць газорегулюючого обладнання. Перші «жовті шафи» встановлять вже на початку березня у Житомирському та Бердичівському районах.

Використання сучасного газорегулюючого обладнання забезпечує надійність та стабільність розподілу газу споживачам. Адже саме природний газ є одним із головних енергоресурсів, в умовах енергетичного терору та ворожих атак, направлених на знищення критичної інфраструктури країни.

«Щиро дякуємо усім споживачам регіону, які щомісяця вчасно та в повному обсязі сплачують за розподіл блакитного палива. Ці кошти спрямовуються на закупівлю обладнання, матеріалів, сплату податків до бюджетів різних рівнів та оплату праці газовиків. Вчасна оплата за розподіл – інвестиція у безпеку та стабільність послуги»,- зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини