Президент призначив нового голову Коростенської РДА: що про нього відомо

Тепер адміністрацію очолюватиме Олег Рябой

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення нового голови Коростенської районної державної адміністрації. Документ про призначення датується сьогоднішнім числом, 25 вересня.

«Призначити РЯБОГО Олега Івановича головою Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області», — стисло йдеться у тексті розпорядження.

Конкретизованої інформації про Рябого Олега Івановича у вільному доступі небагато, попри те, що він обіймав немалу кількість посад. З відкритих джерел бачимо, що новому голові 52 роки. Уродженець села Сущани, тоді ще Олевського району. У 2015 році Олег Рябой брав участь у місцевих виборах від «Батьківщини». На той момент він був на посаді заступника директора Філії «Іршанського гірничо-збагачувального комбінату ДП «Об’єднана гірніно-хімічна компанія».

Рябой Олег Іванович також значиться начальником Подільського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, очолював Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області.

У 2020 році балотувався у Житомирську районну раду від політичної сили «За майбутнє». Тоді він був радником директора Державного підприємства «Бурштин України».

У документації Житомирської ОВА за 2022-ий він згадувався як заступник директора Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА.

У 2023-ому його представляли як представника гуманітарного штабу при Житомирській ОВА.

Нагадаємо, що колишній голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк віднедавна очолює Житомирську РДА.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини