На що розподілили кошти малинські депутати: огляд видатків

Серед іншого – пів мільйона на парк та 40 тисяч на квіти і подарунки.

Десята сесія Малинської міської ради 8-го скликання пройшла 12 липня і почалася з привітання депкорпусу зі святом Петра і Павла, перших апостолів християнської церкви (а традиційно президенти в Україні присягають на Пересопниці).

Наші ж депутати присягали перед громадою Малинської МТГ сумлінно виконувати свої обов’язки і дбати про добробут і розвиток Малинщини, її мешканців, ретельно слідкуючи за станом міської казни.

У контексті цієї місії обранці прийняли низку рішень у традиційних блоках питань бюджету, земельних відносин, комунальної власності, оргпитань, податків і зборів.

Засідання сесії Малинської міської ради

Одностайно проголосували за низку витрат. Актуальних для громади у найближчий період. І громаді варто знати, що саме знайшло підтримку у відповідних депутатських комісій та депутатського корпусу загалом.

ДОСТУПНІСТЬ ІНТЕРНЕТУ ТА ПОСЛУГ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ДЛЯ СЕЛА

Суму 1 938 800 гривень спрямовано на підвищення доступності широкосмугового інтернету в сільській місцевості. Розпорядником цієї субвенції з державного бюджету на реалізацію відповідних заходів визначено виконком Малинської міськради,

З турботою про здоров’я сільських мешканців МТГ виділено 10 тисяч гривень на паливно-мастильні матеріали КНП «МЦПМСД» ММР у рамках «Програми розвитку охорони здоров’я». А 14 тисяч — на забезпечення транспортування хворих до Коростеня для проведення гемодіалізу.

У видатковій частині також узаконені витрати на централізовані заходи з лікування хворих на діабет — 378 500 гривень.

На зарплату молодшому медичному персоналу та на нарахування на цю зарплату за червень-липень поточного року піде 81 120 гривень.

ГОТУЄМОСЯ ДО ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОГО КЛУБУ І РІЧНИЦІ ВІДОМОЇ ПОСТАТІ

КЗ «Центр культури і дозвілля» (колишня назва — Районний будинок культури) на 45 тисяч зможе придбати частину сценічних костюмів, на 5 тисяч — карнизів, а на 38 тисяч встановить відеонагляд.

Цей же заклад отримає 15 000 на виготовлення технічної документації та проведення експертної оцінки клубних установ МТГ.

А до відзначення 175 річниці М. Миклухо-Маклая будинок культури підготує тематичну фотозону, яка обійдеться бюджету у 7 600 гривень.

До цієї ж дати буде витрачено 4 000 вже з метою виготовлення поліграфічної продукції для проведення Маклаївських читань у КЗ «Центральна бібліотека ім. В. Скуратівського».

Засідання сесії Малинської міської ради

На виготовлення інших виїзних виставок та презентаційної продукції з метою популяризації туристичної Малинщини бюджет надає 5 і 10 тисяч відповідно.

Водночас вирішуватимуться й інші поточні побутові питання культурної сфери: на ремонт електромережі та встановлення лічильника мистецько-історичний центр (тобто музей) отримає 27 393 гривні.

ДІТИ — НАШЕ ВСЕ

У рамках «Програми благоустрою та розвитку комунального господарства» буде придбано дитячий майданчик у парк Фабричний за 36 тисяч гривень за рахунок вільного залишку і 50 тисяч — завдяки перерозподілу видатків.

З турботою про підростаюче покоління будуть витрачені кошти на обдарованих дітей, зокрема: 100 тисяч гривень на участь танцювального колективу «Біджиз» на Всеукраїнському фестивалі «Єдина родина» і 10 тисяч — матеріальна допомога юній борчині Єлизаветі Кулаківській для підготовки до участі у світових змаганнях з вільної боротьби (програма «Турбота»).

Проведення спортивно-масових заходів та заоохочення переможців змагань з олімпійських та неолімпіських видів спорту у рамках «Програми з розвитку фізичної культури» надається по 100 і 30 тисяч відповідно.

До зими будуть відремонтовані грубки та котельні в Іванівці, Недашках, Вишеві, Морозівці, Старих Вороб’ях (15 тисяч на матеріали). А котел для третього міського садочка обійдеться міській казні у 220 тисяч гривень. Іншим двом садочкам — «Золотий ключик» та «Ромашка» — 32 тисячі на м’ясорубки.

Для загальноосвітніх закладів на території громади на 49 900 гривень закуплять дров.

З ТУРБОТОЮ ПРО КОМФОРТ СЕРЕДОВИЩА, ТВАРИН, ЛЮДЕЙ, СИСТЕМИ

Школа у Нових Вороб’ях матиме капітальний ремонт пожежної сигналізації за 26 200 гривень.

75 тисяч у рамках забезпечення пожежної та техногенної безпеки виділено для наших рятувальників (спецодяг, ПММ, запчастини).

У Гранітному з’являться пожежні гідранти — на цю потребу матимуть 33 922 гривні.

За 20 тисяч гуманно регулюватимуть чисельність безпритульних тварин.

Про дороги дбатимемо на 160 тисяч, про міський парк ім. М. Миклухо-Маклая (прибирання і утримання) — на 655 642 гривні.

«Архітектурно-планувальне бюро» та «Земельно-кадастрове бюро» будуть фінансово підтримані на 200 тисяч гривень.

На поточні витрати отримає 10 тисяч «Центр апробації».

Часткове відшкодування відсотків по кредиту стане можливе для ОСББ «Бамівський» — 30 000.

Міська рада потребує 40 тисяч на квіткову та сувенірну продукцію, згідно з «Програмою відзначення державних і професійних свят», а оплата інформаційно-консультаційних послуг з розробки Стратегічного плану розвитку територіальної громади — 45 тисяч.

Ірина Кримська
Ірина Кримськаhttps://www.facebook.com/groups/395803108449392
Головний редактор газети «Форпост». Адреса редакції: м. Малин, вул., Грушевського, 11. Телефон: 063 842-42-36

Пов'язані статті

1 коментар

  1. Никого не смущает, что на зарплату мл. мед. персоналу на 2 месяца всего 80 тыс. грн. выделили , а на “на квіткову та сувенірну продукцію” – 40 тыс. грн. , а на “інформаційно-консультаційних послуг з розробки Стратегічного плану розвитку територіальної громади — 45 тисяч.”
    Может лучше поздравить на словах? – Уже внимание уделено. А эти 40 тыс. смешных доплатить мед.персоналу .
    А “розробка Стратегічного плану розвитку територіальної громади” разве не прямая обязанность наших избранников или они только руки поднимать умеют за конверты? Или у них был только план к власти прийти, а дальше … как получится

- Реклама -spot_img

Останні новини