Малинська міськрада планує оновити список депутатів за виборчими округами

Усього на Малинщині є 41 округ, але чи знають самі мешканці про це?

На сайті Малинської міської ради опублікували проєкт рішення про внесення змін до списків депутатів, які закріплені за виборчими округами. Рішення планують винести на найближче засідання сесії.

Попри те, що мерія не уточнює, яких саме змін «зазнає» цей перелік, можемо здогадуватися, що це пов’язано з останньою ротацією у депутатських рядах. Нагадаємо, влітку депутатка Марія Будник склала свої повноваження, на її місце прийшла Валентина Єнько… Тепер необхідно впорядкувати ці зміни документально.

Усього у Малинській громаді утворено 41 виборчий округ. За кожним закріплено від одного до чотирьох депутатів.

До слова, нещодавно на нашому телеграм-каналі ми поцікавилися у читачів, чи знають вони свого депутата і, чи мали потребу звертатися. Останні місцеві вибори були, нагадаємо, у жовтні 2020-го. Два роки — точно більш ніж достатньо, щоб обранці могли проявити себе і, кажучи пафосно, виправдати покладені на них очікування…

Втім, результати кажуть протилежне.

Так, 16% знають свого депутата, але не зверталися. Ще 17% – навіть зверталися щодо вирішення тих чи інших питань. Водночас 37% не в курсі, хто представляє їхній округ у міськраді, хоч і мали потребу у допомозі. Ще 30% – не знають, їм «взагалі байдуже». Тобто, для майже 70% список стане відкриттям.

При цьому користувачі залишали коментарі:

«Показуха одним словом вони що є що немає, толку нiякого»

«Мені не байдуже просто якщо я звернусь, а їм майже завжди начхати на людей по знайомим знаю,то буде підбите око зіпсований настрій»

«Свого депутата знаю це Оля Гуцалюк і якщо потрібно то хто звертається не залишається поза увагою»

«У нас нормальний депутат, як треба завжди допоможе. Ігор Старжицький»

Звісно, це опитування ніяк не претендує на одностайність, але все-таки дозволяє так чи інакше зорієнтуватися у ситуації.

Нижче публікуємо оновлений список та актуальні номери депутатів Малинщини, які оприлюднила мерія.

Читайте також — Бутафорне інформування або що не так з фейсбук-сторінкою мерії Малина

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини