Малинська громада планує майбутнє

1 лютого відновилася робота над розробкою Стратегії розвитку Малинської міської громади

Про це повідомляє Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

Оскільки громада збільшилася, має бути проведена актуалізація деяких даних, але напрям незмінний – громада впевнено планує майбутнє.

На онлайн-зустрічі за участі представників Малинської міської ради та Асоціації міст України обговорили організаційні питання та домовилися про наступні кроки.

Малинський міський голова Олександр Ситайло переконаний, що Стратегія стане дороговказом у багатьох питаннях громади: звідки взяти ресурси для досягнення цілей і як їх розподілити.

«Ми розуміємо важливість такого документа для Малинської громади, чули думки інших очільників громад з цього питання. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку – вона знає, чого хоче досягти, які необхідні ресурси, хто і що має для цього зробити», – зазначив О. Ситайло.

Виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська підкреслила, що стратегічне планування – це важливий інструмент для розвитку кожної громади.

«У Стратегії будуть визначені основні напрями та переваги, які в подальшому допоможуть громаді залучати інвесторів. Цей документ пишеться усією громадою за експертної та методичної підтримки фахівців », – зазначила вона.

Консультаційний та експертний супровід процесу розробки стратегії надає регіональна консультантка з місцевого економічного розвитку проєкту USAID “ПУЛЬС” Руслана Стасюк.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини