Кадрова одіозність: навіщо Тетяні Грищенко малинська комуналка?

Помічник нардепки призначений заступником директора ТОВ «Малин Енергоінвест»

Якщо кадрова політика попереднього міського голови Олексія Шостака будувалася на лояльності до його особи, то нині все схоже на «анархічний консенсус».

Можна було б назвати це «політичними договорняками», але таке погано вписується в комунальну сферу. Тут, як не крути, треба забезпечувати життєдіяльність міста.

Неочікуваним було призначення на посаду директора КП «Малин» Миколи Поліновського. Так, відома особа, громадській діяч, місцевий політик, але до чого тут комуналка? Очевидно — призначення із ряду політичних домовленостей.

Далі. Призначення нового начальника управління ЖКГ виконкому Малинської міської ради сталося як бліцкріг — структурний підрозділ очолив Василь Приходько. Аж незручно за Малин, що така поважна людина — багаторічний директор лісгоспу, Заслужений лісівник України — посів таку скромну, ледь не канцелярську посаду.

Далі. Призначення заступника директора «Малин Енергоінвесту». Це стратегічне, без перебільшення, для міста підприємство. Якщо місто засмічується, чи з’являються ринви на дорогах, то це не відразу кидається в очі. Але от — нема води, нема опалення, забилася каналізація — все це бачимо відразу. Тож де-де, а тут  кадрова політика має бути поза «анархічним консенсусом». Та ні. Нещодавно заступником у Миколи Корнійчука став Петро Дожук…

Петро Дожукпомічник у народного депутата Тетяни Грищенко на громадських засадах. Не місцевий. З’явився у місті цього року як представницька особа. Роздавав грамоти й подарунки, перерізав стрічку з великим начальством, коли відкривали міст у Гранітному чи ФАП у Нових Вороб’ях.

Петро Дожук крайній праворуч. Фото з фейсбук сторінки Т. Грищенко

Далі, як кажуть джерела, намагалися його прилаштувати в управління ЖКГ, але там щось не зрослося. Напевно місце не відповідало величності постаті.

І от маємо. Ху із містер Дожук?

Дивне призначення на одну з ключових посад у малинській комуналці. Лайно, вибачте за слово, не дивиться на політичні течії, його потрібно утримувати в межах каналізаційно-стічних систем міста. Тому у випадку надзвичайної події слід знати, як діяти, і діяти швидко.

Дожук Петро Михайлович зареєстрований в Сокирянах Чернівецької області, хоч фактично проживав неподалік Яремче, в гірському селі Татарів, де й набував у сільраді досвід «особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

Далі працював у «ФОП Дожук М.М.», а там і столиця. Так і написано в профілі фейсбук — «Живе у Київ». Допомагає народному депутату Тетяні Грищенко на громадських засадах. Та хай би допомагав, але за який такий досвід, чи досягнення його прилаштовують на керівну посаду в комунальне підприємство нашого міста?

Вже відомо, що пан Петро буде займатися не лайном, а теплом — котельні, опалення, великі кошти…

А тим часом Житомирський окружний адміністративний суд прийняв до розгляду позов до Малинської міської ради та міського голови Олександра Ситайла про поновлення на посаді. Головний спеціаліст відділу ведення  Державного реєстру виборців хоче довести безпідставність звільнення та поновитися на роботі. 

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини