До Житомирської ОВА прийшло НАБУ: перевіряють тендери

У поле зору правоохоронців потрапили чиновники Департаменту регіонального розвитку

Сьогодні, 25 квітня, у деяких структурних підрозділах Житомирської обласної військової адміністрації Національне антикорупційне бюро здійснює слідчі дії.

Про це вранці повідомила пресслужба ОВА, пише Житомир.інфо.

«Сьогодні Національне антикорупційне бюро України здійснює слідчі дії в деяких структурних підрозділах Житомирської ОВА. Обласна військова адміністрація зі свого боку максимально співпрацює з НАБУ, надає необхідні документи та інформацію», – йдеться у повідомленні.

З власних джерел Житомир.info стало відомо, що слідчі дії НАБУ стосуються тендерів, які проводить департамент регіонального розвитку ОВА. З 14 листопада 2019 року на посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації була призначена киянка Інна Хоменко.

Учора, 24 квітня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас, яка прибула у нашу країну з візитом, та поспілкувався зі студентами «Житомирської політехніки». Також президент провів у Житомирі спеціальну координаційну нараду з усіма, хто відповідає за область: детально розглянули безпеку, економічну та соціальну ситуацію.

Своїм розпорядженням від 14 березня 2023 року начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко утворив робочу групу з проведення аналізу фінансової дисципліни департаменту регіонального розвитку щодо здійснення експлуатаційного утримання доріг.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини