Без першого заступника та радника: у мерії Малина скоротять понад 50 посад

Загалом у штаті залишиться 155 штатних одиниць

У «білому домі» Малина гряде велика оптимізація кадрів. На сайті мерії опублікували проєкт рішення, з якого бачимо, що скоротять понад 55 працівників.

З важливого: тепер у мерії не буде посади першого заступника (його й так не було) та радника міського голови. «Скасують» також начальника відділу економіки, начальника управління регіонального розвитку, начальника відділу надання субсидій, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Окрім цього, скоротять також частину водіїв, головних спеціалістів, прибиральниць. Зміни заплановані з 31 травня.

Водночас, згідно з проєктом, з 1 червня додадуться й нові посади. Їх буде близько 30. Загалом у структурі мерії — після того, як депутати підтримають це рішення на сесії — залишиться 155 працівників.

«Повідомити працівників про наступне вивільнення у зв’язку із скороченням чисельності. Запропонувати попередженим про наступне вивільнення працівникам вільні наявні посади. Фактичне вивільнення працівників здійснити шляхом видання розпорядження (наказу) не раніше, ніж через 2 місяці з дня повідомлення», —  зазначили у проєкті рішення.

Найближча сесія, згідно з розпорядженням міського голови, запланована на 20 березня. Питання про оптимізацію структури — вже у переліку.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини