Втрати Малинщини: поховали воїна Олександра Брожека, загинув Ярослав Савлів

Громада чи не щодня продовжує отримувати траурні новини з фронту

Учора, 3 вересня, Малинська громада зустріла траурний кортеж із тілом Олександра Брожека. 51-річний воїн загинув біля населеного пункту Селідово Донецької області. У Збройних Силах України служив водієм.

Відспівували його у Юрівці, поховали на Городищанському кладовищі.

«Щирі слова співчуття рідним, близьким, знайомим, односельцям Олександра Брожека висловили під час мітингу пам’яті міський голова Олександр Ситайло  та військовий комісар Дмитрій Піковський. Пам’ятаймо ціну Перемоги!»пише Малинська мерія.

Окрім цього, сьогоднішній день — 4 вересня — проголошений траурним. Громада згадує Ярослава Савліва, про загибель якого стало відомо вкінці серпня.

«Все дитинство Ярослава Олександровича пройшло у селі Нові Вороб’ї. Саме тут він закінчив місцеву школу, саме тут залишилося багато друзів та знайомих. Добрий, вихований, відповідальний – таким він запам’ятався своїм односельцям. Після строкової служби у Збройних Силах України – працював і проживав у місті Києві. Тут створив сім’ю, але 24 лютого 2022 року змінило всі плани»,повідомляє пресслужба міськради, згадуючи військовий шлях загиблого.

Рівно рік тому, у серпні 2022-го, він був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України». Сьогодні його поховають на Лісовому кладовищі у Києві.

У день скорботи на території громади заборонено проведення розважально-концертних заходів, звучання розважальної музики у громадських місцях та громадському транспорті.

Вічна пам’ять воїнам!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини