Сиротами залишилися четверо дітей: Малин прощається із загиблим земляком. ФОТО

Громада віддала шану Максиму ЗайдлічуСьогодні, 17 жовтня, Малинська громада провела в останній земний шлях Максима Зайдліча, який загинув у боях в Харківській області. Громада зустрічала Героя на колінах, а місцеві вулиці були всипані квітами.

Про це повідомляє Малинська міська рада.

«Максим ЗАЙДЛІЧ, наш земляк, у перші ж дні війни став на захист України від рашистської навали.  А перед цим встиг перевезти із Харківщини свою сім’ю – дружину та четверо дітей до батьків у смт Гранітне. Прощалися із Героєм у Малині, а також в смт Гранітному, останній ж свій спочинок він знайшов у селі Українка, поруч із ріднею», – написали у мерії.

Раніше ми писали, що чоловік загинув 10 жовтня під час виконання бойових завдань біля міста Куп’янськ. Чоловікові було всього 42. Через втрату, міський голова Малина Олександр Ситайло підписав розпорядження, яким проголосив 17 жовтня Днем жалоби.


ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини