Північний кордон Київщини захистить багаторівнева система оборони

У західних регіонах будують «стіну Яценюка», — каже експерт

Військові бригади утримуватимуть кордон України від північного сусіда подібно до того, як захищали східні регіони у перші дні повномасштабного вторгнення.

Про це розповів воєнний експерт Роман Світан в ефірі телеканалу Freedom, — пише Великий Київ.

«Подібна лінія оборони, що була вибудувана вздовж ОРДЛО, втримала рух російських військ. Це перша, друга, та третя лінії оборони бригадного рівня. Перша – це опорні пункти, друга – підсилена, третя – основна. Для цього береться ширина фронту та на глибину 40-50 кілометрів бригади утримують систему оборони», – пояснив він.

Світан додав, що не варто очікувати будівництва стіни на межах Київщини, але слід надіятися на потужність ЗСУ та досвід українських військових, напрацьованих за 8 років війни з Росією.

«Та стіна, яку тепер показують, що будують у західних регіонах, це а-ля “стіна Яценюка” –  паркан, який ніякої проблеми для руху військ чи проникнення ДРГ супротивника не створить. Хіба що захистить від мігрантів. Однак якісний захист у вигляді військових бригад – це дійсно дієвий метод», – сказав експерт.

Раніше офіцер ЗСУ Андрій Ткачук розповідав, що у білорусі шукають водіїв та механіків, аби підсилити ворожий контингент. 

Водночас військовий зазначав, що для того, аби сформувати біля північного кордону України вороже угрупування за участі білорусів, потрібно 2-3 місяці. Українська розвідка здатна попередити за кілька тижнів, якщо росіяни та білоруси наважаться вдруге наступати в бік Києва.

Також представник служби ГУР МО Андрій Юсов розповідав про зміну ворожої тактики – коли впродовж тижня росіяни збирають техніку та готуються, а тоді вчиняють масований обстріл. Росія обрала такий план дій, бо більше не має ресурсів, аби перемагати українську ППО у щоденних атаках, переконаний воєнний експерт.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення прикордонники спіймали на Київщині 170 диверсантів. Також експерти повідомляли, що до кінця січня ворог здатен підготувати для разового пуску до 200 ракет, проте це лише наблизить перемогу України у війні над загарбником.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини