На вихідних у Малині попрощалися з двома загиблими воїнами. ФОТО

Загинули Олександр Галажу та Сергій Ярошевич

У неділю, 29 жовтня, Малинська громада провела в останню дорогу ще одного загиблого на війні земляка – Олександра Галажу. Йому було всього 24 роки. У суботу прощалися із 44-річним Сергієм Ярошевичем.

Про це повідомила Малинська мерія.

Загиблий Олександра Галажу служив старшим сержантом стрілецького взводу ЗСУ.

«Попереду ще мало бути ціле життя! Але війна перекреслила всі плани та мрії. Вдома на Олександра чекали рідні та друзі. Та він повернувся “на щиті”. Вшанувати подвиг та світлу пам’ять нашого Захисника прийшло багато жителів міста, побратимів, друзів та знайомих Олександра Володимировича. Слова співчуття рідним та близьким Захисника висловили міський голова Олександр Ситайло і військовий комісар Дмитрій Піковський», — пише міська рада.

Поховали Олександра Галажу на Алеї Героїв нового міського кладовища.

Як писало MALYN.MEDIA, у соцмережах загиблого зазначено, що він навчався у першій школі,  а також у Малинському професійному ліцеї. Учора в Малині був День жалоба.

У суботу прощалися із Сергієм Ярошевичем.  Віддати останні почесті Герою та попрощатися і загиблим земляком вийшли небайдужі жителі міста, які, попри погоду, утворили коридор пошани. Зустріли траурний кортеж і в рідному селі Недашках, де і відбувся мітинг прощання та церемонія поховання Сергія Ярошевича, пише мерія.

Уточнюють, що від влади на прощанні були заступник міського голови Павло Іваненко, військовий комісар Дмитрій Піковський, староста округу Василь Гаращук.

Світла пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини