На підтримку ЗСУ з бюджету Житомира виділять понад 285 млн грн

Але наступного року цю суму планують ще переглядати

На потреби армії та заходи безпеки у 2024 році Житомир витратить понад 285 млн грн.

Про це розповіла директорка департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук під час презентації бюджету громади на 2024 рік, пише Житомир.інфо.

Однак, сума допомоги ЗСУ буде переглядатися наступного року.

«Цифра у 285 млн грн – це цифра, яка буде закладна 1 січня 2024 року. Після того, коли ми поставимо виконання дохідної частини або оптимізацію видаткової частини, ця сума буде переглядатися», — розповіла перша заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська.

Водночас на зарплати вчителям Житомиру коштів забракне.

«На жаль, сьогодні маємо незабезпеченість від державного бюджету 67,1 млн грн заробітної плати вчителів загальної освіти, що складає в обсязі 1,2 місяці. Також держава розробляє механізм щодо повернення середньострокових позик, наданих у попередніх роках, на суму 54 млн грн. Тобто це втрати нашого бюджету і, відповідно, зменшення ресурсу за рахунок перерахування до бюджету податки на доходи правоохоронних органів та військовослужбовців. У 2023 році такі втрати становлять 419 млн грн, у 2024 році – майже 1,7 млрд грн», – розповіла Діна Прохорчук.

Розподіл коштів (зображення взято із Житомир.інфо)

8 листопада міський голова Житомира Сергій Сухомлин розповів про те, що вилучення військового ПДФО було очікуваним і з цим можна змиритися, якщо ці кошти зможуть швидко покращити забезпечення Сил оборони України.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини