На Донеччині загинув 44-річний воїн з Малинщини

Загинув житель села Тарасівка

У неділю вранці, 14 січня, стало відомо, що на передовій обірвалося життя 43-річного Дениса Геннадійовича Левичева.

Про загибель повідомила Малинська міська рада.

«З глибоким сумом та жалем сповіщаємо Вам про загибель у зоні бойових дій нашого земляка, старшого водія аеромобільного батальйону однієї з військових частин, старшого солдата, жителя села Тарасівка — Дениса Геннадійовича Левичева,1980 р.н.

Герой загинув 11 січня у Донецькій області, з честю виконуючи чергове бойове завдання Вічна пам’ять і світлий спомин тому, хто зі зброєю в руках відстоював наш спокій і нашу незалежність. Щирі співчуття рідним і близьким», — написали у некролозі.

Про дату і час прощання та поховання обіцяють повідомити згодом..

Якщо родина чи друзі Дениса готові поділитися світлинами чи деталями із життя захисника, просимо написати нам на фейсбук-сторінку.

Редакція MALYN.MEDIA висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Нехай Бог буде з вами у ці важкі дні смутку та горя. Розділяємо ваш біль… Вічна і світла пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини